|      Znajdź swoje wymarzone wakacje korzystając z naszej wyszukiwarki lub zadzwoń pod nr tel. +48 222 442 944

Wyślij nam swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych*

Praca w biurze podróży České kormidlo (Brno, Czechy)

Biuro podróży České kordmidlo s.r.o. zostało założone 25 października 2002 r. na podstawie zezwolenia na prowadzenie biura podróży wydanego przez Ministerstwo Handlu i Turystyki Republiki Czeskiej. Pierwszą siedzibą naszego biura było miasto Hranice, gdzie już od 15 lat jesteśmy do dyspozycji klientów chcących zakupić wyjazd do Chorwacji lub Włoch, w których się specjalizujemy. W 2003 roku otworzyliśmy nową siedzibę w Brnie, które jest sercem regionu południowomorawskiego i jest dostępne dla wszystkich klientów na Południowych Morawach.

Oferty pracy

Referent ds. sprzedaży

Twoje zadania

  • Praca w biurach w Brnie lub praca z domu
  • Tłumaczenie czeskich opisów wyjazdów na język polski
  • Sprzedaż wyjazdów polskim klientom
  • Komunikacja z klientami (telefon, email, chat)
  • Przygotowanie ofert na podstawie wymagań klientów
  • Odbieranie i przetwarzanie zamówień
  • Przetwarzanie i przyjęcie umów podróży
  • Administracja w systemie rezerwacji
  • Okazjonalne wprowadzenie wyjazdów do systemu (sezonowo)
  • Zmiana weekendowa (ok. co 3 miesięcy)

Oferujemy

  • Pełne szkolenie
  • Praca w rozwijającym się biurze podróży
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • 1–3 miesiąc (okres próbny)
      • 24 600 Kč brutto
      • Bonus 1 000 Kč netto
    • od 4 miesiąca
      • 27 500 Kč brutto
      • Bonusy 2–5 tys. Kč netto
  • 22 dni urlopu + 3 dni bonusowe zgodnie z wynikami firmy
  • Zniżki na wakacje
  • Młody zespół, nieformalne środowisko
  • Przywództwo z osobistym podejściem
  • Nowe biura w Brnie (Lesná)
  • Kawa, lody lub herbata bezpłatnie
  • Teambuildingy, imprezy firmowe, spotkania
  • Można rozpocząć pracę natychmiast

Oczekujemy

  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • Co najmniej wykształcenie średnie zakończone maturą
  • Doświadczenie w ruchu turystycznym mile widziane
  • Przyjemny zachowanie i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Szybka obsługa komputera (MS Office – Outlook, Word, Excel, Internet)
  • Empatia, solidność, odpowiedzialność
  • Chęć do uczenia się nowych rzeczy

Nic dla ciebie?

Udostępnij, może ktoś będzie wśród twoich przyjaciół, dziękujęmy!

Dlaczego pracować w biurze podróży České kormidlo

  • Jesteśmy czeskim biurem podróży i od 2002 roku jesteśmy do dyspozycji klientów chcących zakupić wyjazd do Chorwacji lub Włoch, na które to kierunki się specjalizujemy (pobyty zimowe i letnie)
  • Doceniamy wyniki – oczekuj bonusów, lodów, rabatów dla pracowników i 22 dni urlopu
  • Posiadamy własne autobusy (Autokarem.cz) i rozszerzamy się na rynki zagraniczne
  • Mamy nowe biura i jesteśmy przyjaznym zespołem
Back To Top